Dodano: 26 maja 2010 r. 

CEZARY – POTRÓJNYM MISTRZEM

W dniach 22-23 maja 2010 r. w Bydgoszczy odbyły się XXI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym oraz XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym. W Hali „Łuczniczka” do sportowej rywalizacji stanęło prawie 300 zawodników z ponad 50 klubów z całego kraju.

Podczas uroczystego otwarcia mistrzostw obecni byli m.in. Adam Soroko - dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego w Bydgoszczy, reprezentujący urząd Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz poseł Eugeniusz Kłopotek, który aktywnie wsparł inicjatywę zorganizowania Mistrzostw Polski w grodzie nad Brdą. Wytrwałości, odwagi i sukcesów na macie życzył wszystkim startującym Włodzimierz Kwieciński - prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Ceremonię otwarcia uatrakcyjnił pokaz karate w wykonaniu najmłodszych dzieci trenujących w Akademickim Klubie Karate Tradycyjnego w Toruniu. AKKT w Toruniu wraz z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego był organizatorem tegorocznych mistrzostw. Z ramienia AKKT przybyłych na mistrzostwa powitał w kilku słowach prezes Jarosław Mejer.

UKKT Janów Lubelski reprezentował Cezary Osieł, który wszystkie trzy tytuły Mistrza Polski zdobył już w pierwszego dnia zawodów. Najpierw zdobył złoto w konkurencji kata (forma), następne stanął na najwyższym stopniu podium w konkurencji Fukugo (dwóbuj), a trzecie Mistrzostwo wywalczył wraz z Sebastianem Skibą z Biłgoraja w En-bu (walka reżyserowana). To największy sukces w 10-cio letniej historii janowskiego karate. Jeszcze żadnemu z janowskich karateków nie udało się zdobyć na jednych Mistrzostwach Polski trzech złotych medali. GRATULUJEMY!

Tekst i foto: Piotr Wojtkowski 


Dodano: 26 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI