Dodano: 21 maja 2010 r. 

PODWÓJNE „SREBERKA”

Po jesiennych sukcesach w sztafetowych biegach przełajowych (przyp. mistrzostwo województwa – dziewczęta, wicemistrzostwo – chłopcy), kolejny bardzo dobry występ młodych lekkoatletów z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim.

18 maja w Zamościu drużyna dziewcząt w składzie: Agata Oleszko, Karolina Majewska, Eliza Wojtan, Dominika Hyła, Michalina Maziarz i Paulina Kura zdobyła II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach w czwórboju LA i będzie reprezentować województwo lubelskie na finałach krajowych, które odbędą się 13-15 czerwca w Lesznie. Również II miejsce wywalczyła sztafeta 4 x 100m dziewcząt w składzie: Agata Oleszko, Karolina Majewska, Eliza Wojtan i Dominika Hyła. Te dziewczęta pojadą 9 czerwca na finały ogólnopolskie do Łodzi.

Po zaciętej rywalizacji sztafeta szwedzka (100, 200, 300, 400m) dziewcząt, w składzie: Paulina Kura, Patrycja Bielak, Kinga Dolecka i Karolina Kulpa zajęła VI miejsce.

Dobry występ zanotowały także zespoły chłopców zajmując V i VI miejsca w sztafecie 4x 100m i w sztafecie szwedzkiej.

Szkoda, że tak wspaniali sportowcy już w czerwcu opuszczą mury naszej szkoły, a nauczycielom po raz kolejny przyjdzie zacząć „pracę od podstaw”.

Tekst i foto: R. Boryński

 


Dodano: 21 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI