Dodano: 20 maja 2010 r. 

10-LECIE GIMNAZJUM

W miniony wtorek swoje święto z okazji 10-lecia obchodziło Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim.

Uroczystość Jubileuszowa Obchodów 10-lecia szkoły rozpoczęła się od Mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, po której dyrekcja szkoły oraz uczniowie gimnazjum uroczyście przemaszerowali ulicami Janowa do szkoły.

Przed wejściem do budynku gimnazjum odczytana została przez Pana Dyrektora Andrzeja Tomczyka i Panią Grażynę Kras historia janowskiego gimnazjum wraz z wymienieniem nazwisk najlepszych uczniów od powstania szkoły. Następnie nauczyciele oraz uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na salę gimnastyczną.

Tam odbyła się dalsza część uroczystości, w której uczniowie gimnazjum zatańczyli poloneza. Następnie odbyły się liczne, uroczyste przemówienia zaproszonych gości, m.in. Burmistrza Janowa Lubelskiego Pana Krzysztofa Kołtysia, proboszcza parafii p.w. Jana Chrzciciela - ks. Jacka Staszaka, dyrekcję Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza - Panią Bożenę Ćwiek. Na ręce dyrekcji wręczone zostały nie tylko kwiaty, ale również prezenty, z których będą mogli korzystać uczniowie w celach dydaktycznych. Po okolicznościowych przemówieniach nadszedł czas na część artystyczną zatytułowaną „X lat zapisane w Księdze”. Na koniec wszyscy udali się na uroczysty obiad.

Mamy nadzieję, że z każdym następnym 10-leciem janowskie gimnazjum nadal będzie mogło poszczycić się coraz to lepszymi wynikami swoich uczniów nie tylko w nauce, ale również w olimpiadach i różnego rodzaju konkursach.

Tekst: T. Breś

Foto: R. Siemion

 


Dodano: 20 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI