Dodano: 20 maja 2010 r. 

 

ŚWIATOWY DZIEŃ INWALIDY

Z okazji Światowego Dnia Inwalidy janowski Związek Emerytów i Rencistów zorganizował okolicznościowe spotkanie. Uroczystości odbyły się w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim 18 maja bieżącego roku. Obchody zaszczyciło swoją obecnością wiele osób.

Jedną z nich był Pan Bronisław Witkowski – Przewodniczący Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zamościu, który wygłosił przemówienie.

Po krótkim wystąpieniu przystąpił do wręczania odznaczeń zasłużonym emerytom i rencistom uczestniczącym w spotkaniu. Odznaczenia otrzymali: Pani Stanisława Kapusta, Pani Marianna Duda, Pani Krystyna Skrzat, Pani Wiesława Fyk, Pani Irena Karkut, Pani Alina Myszak, Pani Lidia Tryka oraz Pani Natalia Iwanus. Po ceremonii wręczenia odznaczeń wszyscy goście uczestniczący w obchodach Światowego Dnia Inwalidy udali się na wystawę o tematyce ekologicznej. Wystawa mieści się w budynku Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Janowie Lubelskim. Następnie zorganizowane zostało ognisko integracyjne dla wszystkich przybyłych. Ognisko odbyło się w przyjemnej, przyjaznej atmosferze w pobliżu ośrodka.

Tekst i foto: Red.

 


Dodano: 20 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI