Dodano: 2 maja 2010 r.

RAPORT 2009

 

Raport o Gminie Janów Lubelski 2009 powstał jako informator skierowany przede wszystkim do mieszkańców Gminy. Wszyscy mają prawo wiedzieć, jakie działania podjął samorząd w minionym roku, na co wydawane były publiczne pieniądze, ile i na jakie cele pozyskano środki zewnętrzne, jakie inwestycje zrealizowano, jakie ważne i godne uwagi wydarzenia zaistniały w ubiegłym roku.

Mamy nadzieję, że podjęta przez władze Gminy inicjatywa stworzenia powszechnie dostępnego raportu spotka się z pozytywnym przyjęciem ze strony mieszkańców miasta i gminy i wpisze się w dobry zwyczaj cyklicznego wydawania tego typu publikacji i zostanie dobrze przyjęta, także jako kolejny krok do urzeczywistnienia zasady przejrzystości i racjonalności działań samorządu.

Wszystkie wyjaśniania ewentualnych wątpliwości można uzyskać przez zadawanie pytań Burmistrzowi Janowa Lubelskiego drogą elektroniczną (e-mail: burmistrz@janowlubelski.pl) lub pracownikom merytorycznym Urzędu Miejskiego albo jednostek organizacyjnych Gminy.

Zapraszamy do stałego śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco informujemy o działaniach i wydarzeniach z terenu całej Gminy.

TUTAJ DO POBRANIA E-RAPORT 2009 (PDF 6,25 MB)

Redakcja


Dodano: 2 maja 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI