Dodano: 29 kwietnia 2010 r.

 

FINAŁ TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W piątek 23 kwietnia w Zespole Szkół w Kocudzy janowscy policjanci przeprowadzili Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W Turnieju wzięło udział 7 szkół podstawowych oraz 7 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu janowskiego. Pod czujnym okiem policjantów z ruchu drogowego oraz członków komisji turnieju każdy uczestnik miał za zadanie rozwiązać test oraz pokonać rowerem tor przeszkód. Po podliczeniu punktacji w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęli uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kocudzy w składzie: Łukasik Paweł, Dyjach Rafał, Joachim Witold. II miejsce zajęła SP w Potoku Wielkim, III miejsce SP w Janowie Lubelskim, IV miejsce SP w Batorzu i V miejsce SP w Piłatce.

W kategorii gimnazjów I miejsce zajęli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Kocudzy w składzie: Dycha Przemysław, Krzos Łukasz, Rutkowski Radosław, II miejsce Gimnazjum w Janowie Lubelskim, III miejsce Gimnazjum w Potoku Wielkim, IV miejsce Gimnazjum w Batorzu, V miejsce Gimnazjum w Godziszowie Pierwszym, VI miejsce Gimnazjum w Wierzchowiskach. Opiekunem obu drużyn z Kocudzy był Pan Henryk Kulasza.

Zespół Szkół w Kocudzy reprezentować będzie powiat janowski w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbędą się we Włodawie i Opolu Lubelskim.

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego i dużą sprawnością w jeździe rowerem. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody.

W skład komitetu organizacyjnego weszli: Pan Wójt Gminy Dzwola Marek Piech, Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Kocudzy Bożena Dubiel, którym składamy serdecznie podziękowania za umożliwienie przeprowadzenia turnieju na ternie gminy Dzwola.

Info: KPP w Janowie Lubelskim 


Dodano: 29 kwietnia 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI