Dodano: 16 kwietnia 2010 r.

ŚMIERTELNY WYPADEK

Janowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło 15 kwietnia wieczorem na drodze K-19. Kierujący fiatem zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. 30-letni mieszkaniec Janowa po przewiezieniu do szpitala zmarł.

15 kwietnia przed godz. 21:00 w Janowie Lubelskim na drodze krajowej K-19 doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Panda, 30-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego na łuku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenie z samochodem ciężarowym marki Daf. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący ciężarowym dafem nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Wskutek wypadku droga zablokowana była przez kilka godzin.


„TERAZ BĘDZIE DOBRZE”

15 kwietnia wieczorem na terenie Janowa Lubelskiego janowscy policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki VW. W trakcie legitymowania okazało się, że od 52-letniego mieszkańca gminy Janów Lubelski czuć silną woń alkoholu. Badanie wykazało, że ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. W chwili, gdy policjanci sprawdzali jego dokumenty, mężczyzna włożył w notatnik jednego z policjantów 600 zł, a następnie kolejne 300 zł, mówiąc (tu cytat) „teraz będzie dobrze”. Funkcjonariusze o zdarzeniu powiadomili dyżurnego. Za wręczenia łapówki mężczyzna został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie. Teraz 52-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz wręczenie korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP w Janowie Lub. 


Dodano: 16 kwietnia 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI