Dodano: 6 kwietnia 2010 r.

 

HARMONOGRAM GOTOWY - CZAS NA REALIZACJĘ !

 

Referat Inwestycji Urzędu Miejskiego ma już gotowy harmonogram wykonania zamierzeń inwestycyjnych na 2010 r. Zgodnie z nim, roboty modernizacyjne układu transportowego starego centrum miasta Janowa Lubelskiego obejmujące ulice: Piłsudskiego, 14 Czerwca, Szewską, Spadową, Poprzeczną, Armii Krajowej, 3-go Maja będą rozpoczęte już na początku kwietnia, zaraz po świętach, a zakończone do końca czerwca 2010 r.

Na ul. Kołłątaja prace trwają już od kilkunastu dni i także ich zakończenie przewiduje się w czerwcu 2010 r.

Na etapie przygotowywania postępowania przetargowego jest zadanie polegające na modernizacji układu transportowego nowego centrum miasta Janowa Lubelskiego obejmującego ulice: Kochanowskiego, 8 Września, Wiejską, Partyzantów, Kardynała Wyszyńskiego i Kopernika. Termin zakończenia inwestycji to grudzień 2010 r.

W ramach „schetynówki” Starostwo Powiatowe sprawdza oferty, które wpłynęły na przetarg na modernizację ulic powiatowych, czyli ul. Jana Pawła II, ul. Sienkiewicza i ul. Prostej. Termin zakończenia także w tym roku (listopad).

Są już rozpoczęte prace inwestycyjne związane z uzbrojeniem w sieć wodociągowo – kanalizacyjną na osiedlu „Południe”. Sieć kanalizacyjna będzie wykonana w terminach:

- ul. Łąkowa - wrzesień 2010,

- ul. Korczaka - od września do października 2010,

- ul. Słowackiego - od sierpnia do września 2010,

- ul. Ochotników Węgierskich - od kwietnia do lipca 2010,

- ul. Partyzantów - od czerwca do lipca 2010,

- ul. Reymonta - od kwietnia do lipca 2010,

- ul. Ulanowska - od maja do sierpnia 2010,

Natomiast sieć wodociągowa i kanalizacyjna w ul. Spokojnej i Cichej będzie wykonywana od kwietnia do maja 2010 r.

Osiedle Przyborowie otrzyma w tym roku przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, a w zakresie robót drogowych ulice: Sosnowa, Świerkowa, Jodłowa, Dębowa, Akacjowa, Modrzewiowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa i Bukowa będą miały nowe krawężniki i podbudowę z tłucznia kamiennego. Termin wykonania do października 2010 r.

Po wielu latach oczekiwań ul. Bohaterów Porytowych Wzg. otrzyma w tym roku sieć kanalizacyjną z przyłączami. Prace będą wykonywane od czerwca do października 2010 r.

Uff, dużo tego!

Red.

 

 


Dodano: 6 kwietnia 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI