Dodano: 24 marca 2010 r.

UPADEK ZE STROPU

 

Policjanci z Janowa ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło na jednej z posesji w gm. Potok Wielki. 10-letni chłopczyk z urazem kręgosłupa trafił do szpitala w Lublinie po tym, jak zawalił się pod nim strop budynku gospodarczego.

Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16:00. Dziesięcioletni chłopiec chodził po stropie budynku gospodarczego, który nagle zawalił się przygniatając go. Dziecko spadło z około dwóch metrów. Z urazem kręgosłupa zostało przewiezione do szpitala w Lublinie. Ojciec chłopca w tym czasie był w domu, opiekował się młodszą córką. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują!

Zwracajmy większą uwagę na to gdzie przebywają nasze pociechy, co robią i na czym polega ich zabawa. Pamiętajmy, że miejsce zabaw powinno być bezpieczne, położone z dala od niebezpiecznych maszyn rolniczych, dróg, czy nawet najmniejszych zbiorników wodnych. Zorganizujmy dzieciom czas tak, by się nie nudziły. Ciekawe otaczającego świata nie zdają sobie sprawy z grożących im niebezpieczeństw.

 

Źródło: KPP w Janowie Lubelskim


Dodano: 24 marca 2010 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: sekretariat@janowlubelski.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

©COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI