Dodano: 12 marca 2010 r.

SUKCES NA LITWIE!

W dniach 5-7 marca br. nasi zawodnicy uczestniczyli w dorocznym Międzynarodowym Seminarium Karate Tradycyjnego w miejscowości Trakai na Litwie. Przez dwa dni karatecy z Litwy, Polski i Białorusi doskonalili swoje umiejętności pod okiem senseia Andrzeja Maciejewskiego 4 dan, a w ostatnim dniu odbył się turniej "Winter Cup 2010". Oczywiście nie mogło obyć się bez chociażby jednego sukcesu naszych zawodników.

Zawodnik z Janowa Lubelskiego ma na biodrach czerwoną przepaskę.

Tym razem na najwyższym stopniu podium stanął Cezary Osieł w konkurencji kata (formy techniczne). Zwycięstwo w tej konkurencji jest tym bardziej okazałe, że nasz zawodnik startował w kategorii Junior Starszy, czyli z zawodnikami starszymi od siebie. Ponadto Cezary Osieł wraz z Sebastianem Skibą z Biłgoraja i Mateuszem Szelągowskim z Lublina zdobył pierwsze miejsce w konkurencji kata zespołowego. W ostatnim dniu uczestnicy seminarium mogli pozwiedzać Wilno, gdzie oprócz oglądania wspaniałego zabytkowego Starego Miasta można było zobaczyć festyn z okazji święta patrona Litwy św. Kazimierza.

Tekst: Piotr Wojtkowski

Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768