Dodano: 11 marca 2010 r.

 

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Janowie Lubelskim informuje, że podczas tegorocznych ferii zimowych, trwających od 15 do 27 lutego zorganizowano wypoczynek w powiecie janowskim w trzech placówkach: w Ośrodku Wypoczynkowym Almatur n/ Zalewem w Janowie Lubelskim, w Internacie Zespołu Szkół - Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku oraz w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasów Państwowych w Janowie Lubelskim.

Organizatorów wypoczynku było sześciu. Łącznie z wypoczynku zimowego skorzystało 264 uczestników w wieku od 7 – 17 lat. Podczas wizytacji przeprowadzonych przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Sanitarnej propagowano tematykę: profilaktykę grypy, choroby meningokokowej, HIV/AIDS, uzależnień, a także promowano aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie wśród uczestników wypoczynku zimowego.

Tegoroczne ferie zimowe można zaliczyć do bezpiecznych i zdrowych, gdyż nie zanotowano przypadków zachorowań i nieszczęśliwych wypadków.

 

Tekst: J. Pietras, K. Łukasik

- pracownice ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Janowie Lub.

 

 


Dodano: 11 marca 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI