Dodano: 4 marca 2010 r.

FERIE ZIMOWE Z SZACHAMI

W okresie ferii zimowych zorganizowano dwa turnieje szachowe, które były przeznaczone głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. W każdym turnieju rozegranych było 7 rund po 15 minut na partię dla każdego zawodnika.

W dniu 21 lutego b.r. w turnieju tylko dla dzieci i młodzieży wystartowało 20 młodych szachistów. Większość z nich to uczestnicy z zajęć szachowych, które były zorganizowane w Janowie Lubelskim oraz w Łążku Ordynackim.

W klasyfikacji ogólnej zwyciężył Filip Świta z Janowa Lubelskiego. Drugie miejsce zajął Daniel Baran, a trzecie Miłosz Kierepka. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Nina Nalepa. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy.

Drugi turniej szachowy rozegrany 28 lutego był otwartym turniejem o mistrzostwo Janowa Lubelskiego. Oprócz juniorów, udział mogli wziąć i seniorzy. W tym turnieju udział wzięło 26 uczestników. Zwycięzcą został ks. Franciszek Grela z Niska. Drugie miejsce zajął ks. Piotr Kubicz z Dzwoli. Kolejne miejsca z taką samą ilością zdobytych punktów zajęli: Tomasz Bucior, Franciszek Koczułap, Jan Swacha i Robert Świta. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: juniorzy do 18lat - Emil Bryczek, do 14 lat – Miłosz Kierepka, do 10 lat – Jakub Drzazga. Z pośród juniorek najlepsza okazała się Nina Nalepa. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i medale.

Zawody prowadził i sędziował Jan Swacha.

Na zdjęciu nagrodzeni szachiści z turnieju z 28lutego b.r.

 


Dodano: 4 marca 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI