Dodano: 3 marca 2010 r.

ZATRZYMANI ZA ROZBÓJ

 

Za rozbój na 19 letnim mieszkańcu gminy Modliborzyce odpowiedzą zatrzymani przez policjantów trzej sprawcy 20 letni Damian I. oraz dwaj jego 19 letni kompani Krzysztof O. i Tomasz F. Napastnicy zaatakowali młodego mężczyznę, a później skradli mu siatkę, w której było 10 butelek piwa. Sprawcy są doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15:00. Idącego ulicą dziewiętnastolatka, który szedł do kolegi zaczepili trzej młodzi ludzie. Podeszli do niego i bez powodu jeden z nich uderzył go ręką w twarz a drugi zabrał reklamówkę z piwem.

Powiadomiony telefonicznie o zdarzeniu dyżurny KPP w Janowie Lubelskim zaraz po zdarzeniu skierował na miejsce patrol policyjny, gdzie czekał pokrzywdzony. Policjanci po otrzymaniu informacji od pokrzywdzonego rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju i jeszcze wczoraj zatrzymali jednego z nich. Pozostali dwaj zgłosili się sami. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości zatrzymanych mężczyzn, wszyscy trzej mieli w organizmie ponad 1, 5 promila.

Mężczyźni zostaną doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Janów Lubelski


Dodano: 3 marca 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI