Dodano: 2 marca 2010 r.

    

FERIE ZIMOWE W „HUMANUSIE”

Ferie zimowe to czas wspólnych zabaw i miłego spędzania czasu. Dlatego też Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy „Humanus” zadbało o zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom w czasie ferii zimowych.

W dniach od 15 do 26 lutego 2010r. w Świetlicy Środowiskowej „Stokrotka” zostały zorganizowane ferie. Z zajęć codziennie korzystało 15 dzieci. Dzieci przebywały na świetlicy od godz.10.00 do 16.00.

Każdy dzień pobytu dzieci na świetlicy został starannie zaplanowany i przygotowany. Dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, grach i konkursach. Brały udział w spotkaniu z policjantką i pracownikiem KRUS. Na spotkaniu poruszana była tematyka bezpiecznych zabaw na śniegu. Efektem wspólnego spotkania był konkurs plastyczny z nagrodami. Największy entuzjazm u dzieci wzbudzały wyjścia na śnieg.

Wspólne zjazdy na sankach i workach wypełnionych sianem, a przede wszystkim kulig z pieczeniem kiełbasek wspominają jeszcze do tej pory. W czasie pobytu na feriach dzieci miały także zapewniony ciepły posiłek.

Ferie zostały sfinansowane ze środków własnych Stowarzyszenia „Humanus” oraz dzięki naszym sponsorom, którym serdecznie dziękujemy za pomoc:

Pani Czesławie Sulowskiej- Restauracja Hetmańska,

Pani Iwonie Rząd – Centrum Wypoczynkowo- Szkoleniowe DUO,

Panu Stanisławowi Mazur – Restauracja Myśliwska,

Panu Jackowi Zalewskiemu- organizator kuligu.

Zarząd JSNP ”HUMANUS”


Dodano: 2 marca 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI