Dodano: 1 marca 2010 r.

    

NOWE PROPOZYCJE „OTYLI”

Ku wygodzie licznych klientów korzystających z usług Krytej pływalni „Otylia”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim postanowił wprowadzić kilka nowych usług. Już od 1 lutego 2010 roku w życie wszedł nowy rodzaj karnetu – KARNET WIELOFUNKCYJNY, który inaczej można nazwać bonusowym. Jak sama nazwa wskazuje karnet ten w swojej ofercie zawiera wiele udogodnień związanych z jego eksploatacją. Przede wszystkim nie jest on karnetem indywidualnym, oznacza to, że jest on wykorzystywany „na okaziciela”. Posiadacz karnetu przy jego wykorzystywaniu nie będzie miał obowiązku okazania dokumentu potwierdzającego jego tożsamość. Można więc nabyć go po prostu w prezencie, lub zaprosić do korzystania z niego dowolną ilość osób. Dużym atutem karnetu jest bonus dodawany do wartości użytkowej karnetu, który w zależności od jego ceny wynosi 30…100…a nawet 400zł (szczegóły na www.mosirjanow.pl zakładka cenniki)

Ale to nie jedyna nowość na pływalni. Od 1 marca 2010 roku zostanie wprowadzony KARNET NA 1 MIESIĄC. Tak jak poprzedni karnet, będzie go można wykorzystywać „na okaziciela”, a przy tym będzie to oferta bardzo atrakcyjna cenowo, bez dużych nakładów finansowych dla tych wszystkich, którzy nieregularnie uczęszczają na pływalnię, bądź też przebywają w naszym mieście tylko czasowo.

No i oferta dla typowych „wodolubów” tych, którzy uwielbiają długie korzystanie z pływalni i korzystają z wielu jej atrakcji, czyli WEJŚCIE BEZLIMITOWE. Bilet w cenie 18zł upoważnia do jednorazowego korzystania z pływalni bez limitu czasowego.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tej nowej ofercie to, co będzie najlepiej odpowiadało jego oczekiwaniom i preferencjom. Zapraszamy.

Źródło: MOSiR Janów Lub.

 

Redakcja


Dodano: 1 marca 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI