Dodano: 15 lutego 2010 r.

  

APEL DO MIESZKAŃCÓW JANOWA LUBELSKIEGO

W obliczu ataku zimy i obfitych opadów śniegu apelujemy do mieszkańców, właścicieli posesji, zarządców nieruchomości o systematyczne usuwanie z chodników zalegającego w dużych ilościach śniegu, co powoduje znaczne utrudnienia dla pieszych i stwarza możliwość wystąpienia wypadków. Dlatego prosimy o właściwe utrzymanie stanu chodników, usuwanie śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości. Zwracajmy uwagę na tworzące się sople oraz nawisy śnieżne, które mogą zagrażać pieszym.

Jednocześnie, prosimy o pryzmowanie śniegu częściowo na chodnikach, ewentualnie wzdłuż krawędzi dróg oraz nie wyrzucanie śniegu na jezdnię. Zabrania się wyrzucania śniegu z prywatnych posesji w obręb pasa drogowego.

Przypominamy, że na podstawie ustawy z 13 września1996 r. z późn. zm. o utrzymaniu czystości i porządku, na właścicielach spoczywa obowiązek uprzątnięcia śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż ich nieruchomości.

 


Dodano: 15 lutego 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI