Dodano: 9 lutego 2010 r.

   

SKĄD WZIĄĆ ŚRODKI NA BIZNES? JUŻ WIEMY!

5 lutego 2010 r. w Hotelu DUO nad Zalewem Janowskim odbyła się trzecia już konferencja poświęcona możliwościom pozyskania środków na rozpoczęcie lub kontynuację działalności gospodarczej. W konferencji uczestniczyło 70 osób - obecnych lub przyszłych przedsiębiorców, które miały okazję posłuchać m.in. o dotacjach z Urzędu Pracy, dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, działaniach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśny Krąg”, funduszach pożyczkowych, możliwości ubiegania się o zwolnienia z podatku od nieruchomości w ramach gminnego programu pomocy de minimis czy też o zakresie doradztwa i szkoleniach realizowanych przez janowski oddział Lubelskiej Fundacji Rozwoju.

Organizatorami konferencji byli: Urząd Miejski w Janowie Lubelskim, Lubelska Fundacja Rozwoju i Enterprise Europe Network oraz banki: Powiatowy Bank Spółdzielczy i PKO Bank Polski S.A.

Wszystkie osoby, które nie mogły uczestniczyć w konferencji, a chcą się dowiedzieć skąd wziąć środki na biznes, zapraszamy do siedziby Lubelskiej Fundacji Rozwoju Oddział w Janowie Lubelskim, ul. J. Zamoyskiego 52, II piętro (budynek tzw. Starej Poczty, nad bankiem PKO BP).

Tekst: K. Dzadz

Foto: Waldemar Futa


Dodano: 9 lutego 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI