Dodano: 29 stycznia 2010 r.

„POBIJ REKORD OTYLII”

Zapraszamy Państwa na II Pływackie Mistrzostwa Amatorów „Pobij rekord Otylii” o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego. To już drugie mistrzostwa amatorów, w krótkiej historii naszej Pływalni. Pomiędzy tymi Mistrzostwami mięliśmy wspaniały Memoriał Henryka Kosakowskiego – imprezę rangi wojewódzkiej, która skupiła wielu wspaniałych pływaków nie tylko z województwa lubelskiego; „I Igrzyska Szkolne 2009” w pływaniu, które były organizowane przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim i obfitowały dużą ilością uczestników, przynosząc dużo radości, dumy oraz wiele obiecujących wyników.

Z tym większą przyjemnością i satysfakcją zapraszamy wszystkich Państwa - bogatsi o doświadczenia - do uczestnictwa w tej imprezie, która ma charakter masowy i otwarty, gdyż kierowana jest nie tylko do całej społeczności janowskiej, ale również do wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności pływackie i na poziomie amatorskim spróbować sowich sił w rywalizacji z innymi.

Szanowni Państwo nie przegapcie tej szansy i wystartujcie w tej imprezie, do udziału, w której w imieniu fundatora pucharu Burmistrza Janowa Lubelskiego jak i organizatorów serdecznie zapraszamy.

Tekst: A. M.


Dodano: 29 stycznia 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI