Dodano: 22 stycznia 2010 r.

TO NIC NIE KOSZTUJE!

 

Zbliża się czas, w którym każdy z nas musi się zmierzyć z corocznym zeznaniem podatkowym PIT. Sami zdecydujemy, czy skorzystamy z możliwości przekazania 1% swojego podatku wspomagając wybraną organizację społeczną. To nic nie kosztuje, możemy natomiast zrobić coś dobrego.

MKS „Janowianka” gorąco prosi Wszystkich swoich Sympatyków, wszystkich, którzy mogą poprzez gest solidarności pomóc klubowi, a szczególnie związanym z nim i trenującym w 4 grupach wiekowych dzieciom i młodzieży, o przekazanie 1% od podatku dochodowego.

Wystarczy tylko w rocznej deklaracji podatkowej PIT w rubryce „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego” wpisać: Stowarzyszenie SAS KRS: 0000184074 z dopiskiem „dla Klubu MKS Janowianka”.

Prosimy gorąco pomóżcie. Każda złotówka pomoże naszym dzieciom.

Wszystkich pragnących pomóc naszemu klubowi informujemy, że:

Osoba przekazująca 1% podatku należnego nie ponosi żadnych kosztów związanych z tą decyzją – kwota przeznaczona na konkretny cel np.: pomoc klubowi pomniejsza jedynie wartość podatku odsyłanego przez dany Urząd Skarbowy do budżetu i jest kierowana na konkretny, wskazany przez Państwa cel.

Zarząd Klubu MKS „Janowianka” serdecznie dziękuje Stowarzyszeniu Aktywizacji Społecznej SAS za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki pieniędzy.

 


Dodano: 22 stycznia 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI