Dodano: 11 stycznia 2010 r.

 

WOŚP W JANOWIE LUBELSKIM

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy osiągnęła już pełnoletniość i zagrała po raz osiemnasty. Sztab został utworzony w tymczasowej siedzibie JOK przy ul. Zamoyskiego 55.

W niedzielę wyruszyło na ulice Janowa Lubelskiego 20 wolontariuszy, by zbierać pieniądze na diagnostykę dzieci z chorobami onkologicznymi. Mimo niesprzyjającej aury młodzież pełna uśmiechu i entuzjazmu zachęcała do wrzucania pieniędzy do puszek na ten szczytny cel. Po raz kolejny społeczność janowska nie zawiodła. Osiągnęliśmy bardzo dobry wynik: 7 873,56 zł. (W liczeniu pomagał nam Bank PKO S.A).

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku umiejscowimy sztab w nowo wyremontowanym budynku JOK i dzięki licytacji i zorganizowaniu koncertów zwiększymy tę kwotę.

Pamiętajmy, że co roku czekamy na ludzi radosnych, optymistycznych, chcących wraz z nami realizować kolejne wyzwania. Chwalmy się tym i nie zapominajmy, że nasza pomoc w postaci symbolicznej kwoty jest skuteczna, dająca nie tylko nadzieję i otuchę, ale także życie tym, którzy takiej pomocy potrzebują.

Do zobaczenia za rok!

Tekst : JOK

Foto: J.M.


Dodano: 11 stycznia 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI