Dodano: 8 stycznia 2010 r.

 

Z NOŻEM NA SZWAGIERKĘ

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Janowa Lubelskiego, który ugodził nożem swoją szwagierkę. Kobieta z raną kłutą pleców została odwieziona do szpitala. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. Dziś o jego losie zadecyduje prokurator.

Wczoraj po godz. 11.00 dyżurny komendy został powiadomiony o ugodzeniu nożem młodej kobiety. Do zdarzenia doszło w jednym z domów przy ul. Sowy Visa w Janowie Lubelskim. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził u kobiety ranę kłutą pleców. 31-latka została przewieziona do janowskiego szpitala. Jak ustalili policjanci, kobieta została ugodzona nożem przez swojego szwagra 26-letniego Roberta M. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Dziś 26-latek będzie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Janowie Lubelskim, gdzie usłyszy zarzuty.

Źródło: KPP Janów Lubelski


NIELEGALNY TOWAR

Blisko 400 paczek papierosów i 7 butelek alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli janowscy policjanci w mieszkaniu należącym do 49-letniego mężczyzny. Właścicielowi nielegalnego towaru grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

Wczoraj policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą janowskiej komendy udali się do jednego z domów w Janowie Lubelskim. Mieli informacje, że mogą tam znajdować się bezakcyzowe towary. I słusznie. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do 49-letniego właściciela policjanci znaleźli blisko 400 paczek papierosów oraz 7 butelek alkoholu. Towar nie posiadał oznaczeń polskimi znakami skarbowymi akcyzy.

Jak oświadczył 49-latek, znaleziony alkohol i papierosy należą do niego. Towar zakupił za granicą. Policjanci zabezpieczyli nielegalny towar. Teraz 49-latek odpowie z kodeksu karno-skarbowego. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek zabezpieczonego mienia. 

 

Źródło: KPP Janów Lubelski


Dodano: 8 stycznia 2010 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2010 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI