Dodano: 21 grudnia 2009 r.

 

WIGILIA WE „WRZOSIE”

Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas spotkań i refleksji, podziękowań i składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami. W tej wyjątkowej atmosferze zorganizowaliśmy Spotkanie Wigilijne seniorów z gminy Janów Lubelski. Takie spotkania powoli stają się tradycją w naszym Ośrodku i mamy nadzieję, że w grudniu 2010 roku zobaczymy się ponownie.

Spotkanie Wigilijne odbyło się 16 grudnia 2009 roku w świetlicy przy Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórz 23 w Janowie Lubelskim. Na spotkanie przybyło około 90 osób, m. in. członkowie Klubu Seniora “Wrzos” i Klubu Seniora “Relax”. Przybyli również zaproszeni goście, wśród których byli Księża Proboszczowie z obydwu parafii wraz z Księdzem Infułatem, Burmistrz Janowa Lubelskiego, Sekretarz Gminy i Dyrektor Domu Pomocy Społecznej “Barka” wraz z delegacją jego mieszkańców.

Spotkanie Wigilijne tradycyjnie rozpoczęło się od dzielenia się opłatkiem i życzeń. Następnie wszyscy zasiedli do uroczystej Wieczerzy Wigilijnej. Po posiłku był czas na tradycyjne śpiewanie kolęd i wspólne rozmowy. Było kolorowo, wesoło i baaardzo smakowicie.

Uroczystość była dla wszystkich niezapomnianym i wzniosłym przeżyciem, okazją do refleksji i podtrzymywania tradycji. Organizując to spotkanie przede wszystkim pragnęliśmy, aby wszystkie osoby starsze poczuły się w tym dniu szczęśliwe i przepełnione radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Czego i Państwu życzę na cały następny rok.

Tekst: i foto: Anna Ułanowska

 


Dodano: 21 grudnia 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI