Dodano:16 grudnia 2009 r.

 

ALKEN WYTROPIŁ SPRAWCĘ

Janowscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę. Pijany 26-letni kierowca mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot. Uciekł z miejsca pozostawiając rannego pasażera w pojeździe. Do sprawcy doprowadził policyjny pies.

Do wypadku doszło około godz. 1.00 w nocy z wtorku na środę na ul. Sowy Visa w Janowie Lubelskim. Policjanci o zdarzeniu zostali poinformowani przez właściciela posesji, w którą wjechał pojazd. Kiedy funkcjonariusze znaleźli się na miejscu, zauważyli mitsubishi, w którym na miejscu pasażera siedział 25-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego. Mężczyzna początkowo tłumaczył mundurowym, że pojazdem kierował mężczyzna, którego dokładnie nie zna i nie wie gdzie mieszka. 25-latek z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na miejsce przyjechał policyjny przewodnik z psem. Alken, bo tak nazywa się pies tropiący, doprowadził do mieszkającego kilka ulic dalej, sprawcy tego zdarzenia. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Janowa Lubelskiego. Mężczyzna mimo zderzenia pojazdu z betonowym płotem, nie odniósł żadnych obrażeń ciała.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że był pijany. W organizmie miał blisko 1 promil alkoholu. 26-letni Marcin K. trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

Źródło: KPP w Janowie Lubelskim


Dodano: 16 grudnia 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 


 


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI