Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

Dodano: 26 listopada 2009 r.

 

ACH, CO TO BYŁ ZA BAL...

Ponad sto pięćdziesiąt osób uczestniczyło w zabawie andrzejkowej w „Barce” Domu Pomocy Społecznej im Jana Pawła II w Janowie Lubelskim. Tylko osoby leżące nie wzięły udziału w tej zabawie. Ks. Jerzy Skimina - Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej przybył na to spotkanie wraz z czterdziestoma pięcioma podopiecznymi i pracownikami placówki.

Były tańce, krótkie przedstawienie przygotowane przez panią Teresę Dudę. Z Warsztatów Terapii Zajęciowej wystąpiło kilku magów oraz wróżki przepowiadające przyszłość tym, którzy wrzucili grosik do miednicy z wodą. Oczywiście to tylko zabawa, bo działo się to pod czujnym okiem duchownych.

Muzyk z Obsługi DPS dzielnie przygrywał na akordeonie. Podopieczni częstowali się słodyczami i ciastem przygotowanym przez pracowników DPS. Terapia zajęciowa mówi sama za siebie - Ci goście przybyli z ciastem przygotowanym przez siebie w czasie zajęć, było tych słodyczy dużo. Potem był obiad, a po obiedzie tańce, które miały być aż do rana, przynajmniej tak proponowała Pani Mariola Surtel Dyrektorka DPS.

Atmosfera była przednia, gesty przyjaźni i sympatii, serdeczność to jest to, co tym ludziom potrzebne jest, na co dzień, tam było je widać. Należy oczekiwać, że pracownicy tych ośrodków będą częściej organizować takie spotkania.

Tekst i foto: Jan Machulak

 


Dodano: 26 listopada 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI