Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

Dodano: 24 listopada 2009 r. 

 

 

„POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

Od 26 listopada 2009 roku rusza akcja zbierania darów na paczki mikołajkowe dla dzieci z ubogich rodzin naszej gminy. Jak co roku, będzie ona prowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Akcji patronuje: Akcja Katolicka, działająca przy parafii Jana Chrzciciela, Urząd Miejski w Janowie Lubelskim, OPS oraz Dyrektorzy janowskich szkół.

Począwszy od czwartku 26 listopada do soboty włącznie w godzinach od 9-tej do 20-tej młodzieżowi wolontariusze pod opieką nauczycieli oraz pracowników służb socjalnych będą zbierali dary w centrach handlowych: Biedronka, Carrefour, Groszek (koło ronda i na Zaolszyniu).

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Janowa do wsparcia naszej akcji! Nie żałujmy kilku złotych na słodycze i zabawki dla najmłodszych. Niech tradycji stanie się zadość i Mikołaj z piękną paczką niech zapuka tam, gdzie prezentów nie dostaje się, na co dzień!

Red.

 


Dodano: 24 listopada 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI