Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

Dodano: 12 listopada 2009 r.

OBCHODY DNIA SENIORA

 

28 października 2009 r. w Domu Nauczyciela w Janowie Lubelskim odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zaproszonych gości. Wśród nich byli: ks. kapelan Domu Pomocy Społecznej, Burmistrz Janowa Lubelskiego, Sekretarz Gminy, Kierownik OPS, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej wraz z delegacją jego mieszkańców, seniorzy ze Związku Emerytów i Rencistów i Związku Nauczycielstwa Polskiego, uczestnicy Klubu Seniora „WRZOS” i Klubu Seniora „RELAX”.

Podczas części artystycznej zaproszeni goście mieli okazję do wzruszeń podziwiając występy dzieci z Przedszkola Nr 3 i młodzieży z Publicznego Gimnazjum przygotowane z okazji Dnia Seniora.

Spotkanie miało na celu uświadomienie wszystkim, że „jesień życia” nie musi być smutna – przeciwnie, jest to czas na realizację własnych pasji i zamiłowań. Seniorzy z naszej gminy mają obecnie wiele możliwości aktywnego życia, „bo nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”.

Podczas uroczystości osoby starsze mogły w miłej atmosferze spędzić czas, porozmawiać o swoich radościach i smutkach, wymienić się doświadczeniami i refleksjami związanymi z etapem ich życia.

W zorganizowaniu uroczystości ogromny udział mieli wolontariusze ze Szkolnych Kół i Klubów Wolontariatu oraz uczestnicy Pracowni Rękodzieła Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stacji Opieki CARITAS w Janowie Lubelskim.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

Tekst i foto: OPS Janów Lubelski


Dodano: 12 listopada 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI