Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 1 października 2009 r.

 

V EDYCJA DOLINY KREATYWNEJ - KONKURSY MULTIMEDIA I TEATR

Trwa V edycja projektu stypendialnego Telewizji Polskiej S.A. Dolina Kreatywna. „Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka” to cykliczny projekt stypendialny Telewizji Polskiej S.A. skierowany do młodych twórców (14–25 lat), który obejmuje 10 dziedzin sztuki, tj. multimedia, fotografię, literaturę, taniec, sztuki plastyczne, muzykę, teatr, film, animację kultury oraz design (co miesiąc rozstrzygamy konkurs w jednej z tych dziedzin).

Celem projektu jest wspieranie młodych talentów i umożliwienie im dalszego rozwoju artystycznego. Laureaci są prezentowani na antenie TVP2 w programie „Dolina Kreatywna” emitowanym raz w miesiącu. Przedsięwzięciu towarzyszą liczne imprezy kulturalne.

Termin nadsyłania prac z dziedziny Multimedia mija 21 października 2009 r., zaś z dziedziny Teatr – 6 listopada 2009 r. Do udziału w konkursie zapraszamy młodych artystów multimedialnych i teatralnych w wieku 14–25 lat. Na zwycięzców czeka do podziału 15 000 złotych w każdej dziedzinie konkursowej.

Konkursy są adresowane zarówno do młodych twórców stawiających pierwsze kroki w multimediach i teatrze, jak i artystów posiadających już osiągnięcia w tej dziedzinie. Kryterium decydującym o wstępnej selekcji nadsyłanych prac jest wiek uczestników (14–25 lat). Kandydaci biorący udział w konkursie mogą zgłaszać swoje prace sami lub mogą być zgłaszani przez szkoły, uczelnie, domy kultury, fundacje, pracownie, ale jedynie za zgodą kandydatów i po zaakceptowaniu przez nich formularza zgłoszeniowego.

Podczas audycji finałowych każdego z konkursów autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe. Finał konkursu multimedialnego zostanie wyemitowany w listopadzie 2009 r., konkursu teatralnego – w grudniu br. na antenie TVP2. Będzie je można również obejrzeć na stronie internetowej www.tvp.pl 

Aby wziąć udział w konkursie multimedialnym należy do dnia 21 października 2009 r. na adres dolina.kreatywna@tvp.pl przesłać pracę konkursową wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy prace z różnych dziedzin multimedialnych m.in.: strony www, animacje komputerowe, wideoart, artystyczne prezentacje multimedialne itp.

O tym, która praca zostanie nagrodzona, zdecyduje jury złożone z doświadczonych i powszechnie uznanych artystów multimedialnych. Oryginalność pomysłu, walory artystyczne i intelektualne oraz poziom techniczny nadesłanej pracy to główne kryteria, które będą brane pod uwagę przy ocenie.

Aby wziąć udział w konkursie teatralnym należy do dnia 6 listopada 2009 r. na adres dolina.kreatywna@tvp.pl przesłać nagranie konkursowe wraz z wypełnionymi dokumentami (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie). Uczestnicy mogą przesyłać prace z dziedzin: dramat, teatr lalkowy, performance itp. z wyłączeniem teatru tańca.

Przy ocenie prac dla jurorów liczyć się będą takie kryteria jak: ujęcie tematu, walory artystyczne, oryginalność tematu, walor intelektualny.

Dodatkowych informacji udzielają:

Leszek Tarnowski: (22) 547 69 74, leszek.tarnowski@tvp.pl

Justyna Makulska: (22) 547 54 75, justyna.makulska@tvp.pl

Regulaminy konkursów oraz dokumenty niezbędne do wzięcia w nich udziału są dostępne na stronie internetowej pod adresem www.dolinakreatywna.tvp.pl.

Red.


Dodano: 1 października 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI