Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano: 11 sierpnia 2009 r.

 

SUKCES REAKTYWOWANEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Kilka tysięcy widzów, ponad 20 zespołów, emocje i zagrania zawodników znane dotąd wyłącznie z przekazów telewizyjnych. Tak najkrócej można podsumować to, co w miniony weekend wydarzyło się nad zalewem w Janowie Lubelskim, gdzie miejscowy ośrodek sportu i rekreacji zorganizował Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej.

Impreza reaktywowana po kilku latach przerwy okazała się wielkim sukcesem. Dyrektor janowskiego MOSiR-u Krzysztof Deruś podkreśla, że czas trwania i wyniki niektórych spotkań dobitnie świadczą o profesjonalnym podejściu i umiejętnościach zawodników. Przez 2 dni widzowie mieli przyjemność oglądania ponad 20 zespołów z: Lublina, Stalowej Woli, Biłgoraja, Świdnika, Sandomierza, Kraśnika, Borowa, Białej Podlaskiej i Janowa Lubelskiego, a nawet Wrocławia.

Otwarte Mistrzostwa MOSiR w Plażowej Piłce Siatkowej wygrała drużyna w składzie: Paweł Rejowski i Jarosław Rarak z Lublina. Organizatorzy twierdzą jednak, że wygrali nie tylko zawodnicy, ale również sponsorzy i widzowie, bo spędzili dwa słoneczne dni nad pięknym janowskim zalewem w sposób przyjemny i aktywny.

Red.

Foto: mosirjanow.pl


Dodano: 11 sierpnia 2009 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI