Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 21 lipca 2009 r.

  

JAKA STRATEGIA ROZWOJU GMINY?

 

Mieszkańcy gminy Janów Lubelski mogą wpłynąć na to, jaka będzie strategia jej rozwoju? W ankiecie, przygotowanej przez Urząd Miasta należy określić Czy strategia powinna być ambitna i wizjonerska, choć prawdopodobieństwo jej realizacji będzie przez to mniejsze, czy przede wszystkim realna i wyznaczać tylko najbardziej prawdopodobne przedsięwzięcia?

Beata Staszewska z Referatu Promocji wyjaśnia, że miasto zdecydowało się na sondaż, odpowiadając w ten sposób na pytania mieszkańców, którzy zwracają uwagę, iż niektóre plany zapisane w Wieloletnim Programie Inwestycyjnym czy Gminnej Strategii Rozwoju nie są realizowane w ustalonych terminach. Wspomniane dokumenty nie uwzględniają jednak czynników, które wpływają na realizację konkretnych pomysłów, a w niektórych przypadkach nawet są od nich uzależnione. Chodzi na przykład o udział w finansowaniu na przykład inwestycji ze środków unijnych. Miasto o nie występuje i przygotowuje odpowiednie wnioski, ale to, że będą one zatwierdzone jest prawdopodobne, lecz niezagwarantowane. „Wszystkie takie propozycje uczestniczą w konkursach, których wyniku nie da się przewidzieć” - dodają autorzy sondażu.

Ankietę można znaleźć w najnowszym wydaniu „Gazety Janowskiej” lub pobrać poniżej z naszej strony. Wypełniony formularz (doc.) można przesłać pocztą elektroniczną lub w wersji PDF po wydrukowaniu i wypełnieniu wrzucić do skrzynki dla interesantów w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w holu na parterze.

Tutaj do pobranie ankieta:

w wersji Word - (21 KB)

w wersji PDF - (22 KB)

Red.


Dodano: 21 lipca 2009 r.

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI