Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 15 czerwca 2008 r.

  

20 KM WODOCIĄGU I KANALIZACJI

W gminie Janów Lubelski powstanie ponad 20 kilometrów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Może to kosztować prawie 22 miliony złotych, ale ile ostatecznie będzie trzeba wydać na te inwestycje będzie zależeć m.in. od wykonawcy, którego miasto właśnie szuka.

To 3 etap tak zwanej kompleksowej gospodarki wodno-ściekowej, który potrwa do 2011 roku – wyjaśnia Bernard Zakościelny z Referatu Inwestycji Urzędu Miasta. Konkretnie chodzi o budowę ponad 12 kilometrów kanalizacji sanitarnej w: osiedlu Południe, miejscowości Zofianka Górna, ul. Bocznej Wojska Polskiego i Bohaterów Porytowego Wzgórza. Ponad 3 kilometry sieci wodociągowej powstanie na ulicach: Cichej, Spokojnej i Brzozowej, natomiast wodociąg i kanalizacja będą budowane w osiedlu Przyborowie. W ramach tej samej inwestycji mają być modernizowane: ujęcia wody i oczyszczalnia ścieków. Jak wyjaśnia Zakościelny oczyszczalnia powstała kilkanaście lat temu, a stosowane w nowoczesnych obiektach technologie zmieniają się bardzo szybko. Właśnie takie nowe rozwiązania mają być zastosowane w Janowie.

Pierwsze prace mają się rozpocząć w wakacje, ale kolejność poszczególnych robót będzie zależeć od wykonawcy. Rozstrzygnięcie ofert zaplanowano na 21 lipca, a całość ma być gotowa do 31 października 2011 roku.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WL 2007-2013

 

Tekst: Red.


Dodano: 15 czerwca 2008 r.

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI