Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

Dodano: 3 czerwca 2009 r.

 

 

PAN SŁAWEK BAWIŁ DZIECI…

Każda społeczność, osiedle, wioska, ma swoją pozytywną postać. Osiedle Zaolszynie ma taką postać, a jest nią niewątpliwie Sławomir Dworak. To dzięki jego staraniom i czynnym udziale w pracach powstał plac zabaw na osiedlu Zaolszynie i boisko na Podlipiu. To Pan Sławek organizuje turnieje piłki nożnej dla dzieci. Już po raz drugi zorganizował osiedlowy Dzień Dziecka, który się odbył 30 maja na Zaolszyniu.

W zabawach sportowych na boisku przy ul. Podlipie oraz quizach zorganizowanych na placu zabaw wzięła udział ponad setka dzieci. Dzięki sprzyjającej pogodzie (po rannych opadach) zabawy odbywały się w iście radosnej atmosferze. Każde dziecko, które wzięło udział w zabawach sportowych oraz konkursach, między innymi na temat Unii Europejskiej, zostało obdarowane słodyczami, gadżetami oraz nagrodami. Żadne dziecko po zakończeniu zabawy nie odeszło z pustymi rękoma. O dobrej zabawie niech świadczy także konkurs – przerywnik zorganizowany dla opiekunów, w którym mamy i babcie swoich pociech wykazywały się zręcznością podczas zabawy z hula –hop, nagrodami były zegarki od firmy OKNOPLAST. Należy dodać, że to pociechy wykazały się większą sprawnością od swoich mam. Sądzę, że to chyba było „celowe”, bo to w końcu było święto dzieci :).

Panie Sławku dziękujemy, tak trzymaj.

Serdecznie dziękujemy osobom i ich firmom za ufundowanie upominków:

Józef Skubik, Zygmunt Malinowski, Kazimierz Szwedo, Beata Gajewska, Zbigniew Dudek, Marek Rodziewicz, Alicja Gibka, Krzysztof Biernat, Antoni Spyt, Tomasz Gajewski, Czesław Wieleba, Roman Oleszko, Jarosław Bańka, Eugeniusz Miś, Marek Tomczyk, Marek Kurlej, Grzegorz Jednac, Piotr Kuśmierczyk, Paweł Jarzynka oraz prof. Miłosław Piotrkowski obecny eurodeputowany, a zarazem kandydat do Parlamentu Europejskiego w nadchodzących wyborach z listy PIS.

 

Tekst: Henryk Podpora

 


Dodano: 3 czerwca 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI