Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

Dodano: 1 czerwca 2009 r.

 

CEZARY OSIEŁ MISTRZEM POLSKI!

 

W dniach 23-24 maja 2009 r. Hala Globus w Lublinie gościła karateków rywalizujących w XX Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym oraz XX Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym. Do Lublina przyjechało ponad 300 zawodników karate tradycyjnego z całej Polski, w zawodach startowali również zawodnicy należący do światowej czołówki karate tradycyjnego - mistrzowie świata i Europy.

Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Włodzimierz Kwieciński określił mistrzostwa jako najlepsze w 20-letniej historii mistrzostw Polski i najliczniejsze, ponieważ mistrzostwa seniorów i juniorów połączone zostały z mistrzostwami juniorów młodszych. Oceniając poziom sportowy zawodów, powiedział, że jeśli zawodnicy mieli dłuższą przerwę w startach, trudno im było powrócić do swojej najlepszej formy. Mistrzowie świata i Europy musieli się bardzo napracować, żeby udowodnić swoją klasę. Pod względem sędziowskim prezes PZKT ocenił mistrzostwa jako perfekcyjne, a pracę sędziów jako doskonałą. W tym miejscu warto zaznaczyć, że jednym z sędziów Mistrzostw Polski był instruktor UKKT Janów Lubelski Piotr Wojtkowski.

Znakomicie spisał się zawodnik klubu z Janowa Lubelskiego Cezary Osieł, który wraz z Kajetanem Królem i Arturem Łojem z Tomaszowa Lubelskiego zdobył Mistrzostwo Polski w kata zespołowym. Poza Cezarym Osiełem startował inny zawodnik z Janowa Lubelskiego Maciej Łukasik, który po kilku bardzo dobrych walkach musiał niestety wycofać się z powodu kontuzji.

 


Dodano: 1 czerwca 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI