Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano: 26 maja 2009 r.

 

 

BĘDZIE UZBROJENIE

Janów Lubelski otrzyma ponad 11 milionów złotych na uzbrojenie terenów w podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Przedstawiciele Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaakceptowali wniosek tej gminy na „podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej” z pieniędzy Programu Operacyjnego „Rozwój Polski Wschodniej”.

Burmistrz Krzysztof Kołtyś tłumaczy, że pieniądze zostaną przeznaczone na budowę nowej drogi oraz poszerzenie już istniejącej trasy z 3 do 7 metrów, budowę sieci wodnej i kanalizacyjnej, oświetlenie, ogrodzenie i chodniki. W sumie trzeba wybudować co najmniej 2 kilometry dróg i 4 kilometry chodników. Krzysztof Kołtyś wyjaśnia, że teraz gmina może się starać o pozwolenia na budowę, by jeszcze w tym roku móc ogłosić przetargi. Konkretne roboty rozpoczną się w przyszłym roku.

Inwestorzy, którzy otrzymają zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w janowskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan i zainwestują co najmniej 100 tysięcy euro uzyskają automatycznie prawo do zwolnienia z podatku dochodowego od osób fizycznych lub od osób prawnych. Warunkiem skorzystania z pomocy jest prowadzenie działalności i utrzymanie środków trwałych przez 5 lat dla dużych przedsiębiorców oraz 3 lata dla mniejszych.

Tekst: Red.

 


Dodano: 26 maja 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI