Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodano: 21 maja 2009 r.

 

 

POLICJA POSZUKUJE

 

Policjanci poszukują sprawców 3 włamań do mieszkań, które miały miejsce w ostatnim miesiącu na terenie miasta. Łupem sprawców padło w sumie blisko pięć tysięcy złotych. Na podstawie zeznania świadka, został sporządzony portret pamięciowy jednego ze sprawców. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Policją.

Przypominamy, że do włamań doszło w nocy 8/9 maja br. Podczas włamań sprawcy uszkadzali zamek w drzwiach bądź wywiercali otwór w ramie okiennej a następnie kradli biżuterie i pieniądze. W sumie włamywacze zrabowali prawie 5000 złotych. Na podstawie zeznań świadka, został sporządzony portret pamięciowy jednego ze sprawców.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny z portretu pamięciowego oraz pozostałych sprawców włamań, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Janowie Lubelskim ul. Zamoyskiego 92, tel. 015-87-10-210 lub 997.

 

Źródło: KPP w Janowie Lub.


Dodano: 21 maja 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI