Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 11 maja 2009 r.

REMONT JOK-u

Janowski Ośrodek Kultury przez najbliższy rok będzie zamknięty. Budynek będzie bowiem modernizowany, a ostatnią imprezą przed tą przerwą była zakończona wczoraj „Wiosna z teatrem na Kresach”.

Do końca miesiąca pracownicy placówki muszą się przenieść do bursy przy ul. Zamoyskiego. W ośrodku od czerwca rozpocznie się modernizacja, jakiej nie było od powstania budynku w latach 60-ych – tłumaczy dyrektor Łukasz Drewniak. Będą nowe fotele, projektory, ekran i kamery monitoringu. Do obecnego budynku zostaną dobudowane: hol, sala konferencyjna, a nad nią także taras plastyczny na wystawy i mini koncerty. W nowej części będzie także drugie wejście do sali widowiskowej, a całość ma być dostosowana do potrzeb niepełnosprawnych. Na razie takie osoby mogą bez przeszkód korzystać jedynie z parteru. Po remoncie będą mogli korzystać ze wszystkich pięter przy pomocy windy.

„- Powstanie dom kultury z 2 frontami, który może być jedną z ważniejszych wizytówek miasta” - przewiduje dyrektor Drewniak. Remont będzie kosztować około 4 600 tysięcy złotych, z czego prawie 3 miliony to środki z Unii Europejskiej. Formalnie prace mają się zakończyć do lipca przyszłego roku.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WL 2007-2013

 

Red.

Foto: Archiwum UM


Dodano: 11 maja 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI