Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

Dodano: 28 kwietnia 2009 r.

SUKCES KARATEKÓW

Pięć medali zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego z Janowa Lubelskiego na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Oprócz zawodów odbyło się również seminarium szkoleniowe, które poprowadził Prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego Andrzej Maciejewski 4 dan. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, będące jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym (maj 2009 - Lublin), odbyły się w dniach 18-19.04.2009r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ulicy Królowej Jadwigi 8.

Wśród startujących zawodników trzech grup wiekowych mogliśmy śledzić zmagania Mistrzów Polski, Mistrzów Europy oraz medalistów Mistrzostw Świata. Zawody te, oprócz wyłonienia ścisłej reprezentacji województwa lubelskiego na Mistrzostwa Polski, miały za zadanie przygotowanie najlepszych zawodników Lubelszczyzny do Mistrzostw Polski.

Imprezę uświetnili swoją obecnością: Pan Arkadiusz Bratkowski - Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Pan Jan Wojciech Matwiejczuk - Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Pan Janusz Kawałko - Rzecznik Prasowy Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego z Janowa Lubelskiego reprezentowało dwóch zawodników, którzy zaprezentowali się znakomicie zdobywając w sumie pięć medali. W kategorii Junior Starszy UKKT reprezentował Maciej Łukasik, który zajął II m-ce w konkurencji kata (formy) oraz III miejsca w konkurencjach kumite (walka) i fuku-go (dwubój). W kategorii Junior Młodszy klub nasz reprezentował Cezary Osieł, który zarówno w konkurencji kata jak i konkurencji fuku-go stanął na drugim stopniu podium. Dla zawodników zostały przygotowane puchary, medale i dyplomy.

Zawody odbyły się przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Tekst i foto: Piotr Wojtkowski

Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.

Strona internetowa MOSiR

Strona Festiwalu Filmowego FART

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768