Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 22 kwietnia 2009 r.

 

Powiększ!

 

Powiększ!

 

Powiększ!

PASTELE I AKWARELE

 

Prezentowana w sali “Kameralnej” Janowskiego Ośrodka Kultury wystawa pasteli i akwareli Pani Stefanii Wójcik jest kolejną, jaką mieliśmy przyjemność oglądać na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Po wystawach malarstwa olejnego i batiku, tym razem autorka pokazuje swoje dokonania i umiejętności w zakresie pasteli olejnych i akwareli.

Pani Stefania swoją przygodę ze sztuką rozpoczęła nauką w liceum plastycznym o profilu konserwacja detali architektonicznych, a następnie po odbyciu studiów UMCS w Lublinie, uzyskała dyplom na kierunku Wychowania Artystycznego. Obecnie od 28 lat pracuje jako nauczycielka plastyki w szkole podstawowej. Od sześciu lat jest członkiem Klubu Plastyka i uczestniczy w licznych plenerach i wystawach. Jak sama mówi „- Inspirację do swojej twórczości czerpię z tego, co dłonie Boże rozsypały w naturze jako nasiona piękna”. Natchnieniem jest dla niej również malarstwo impresjonistów i pejzażystów polskich. Ulubionym motywem jej twórczości jest pejzaż, kwiaty i martwa natura, rzadziej postać i tematy religijne. Jej prace znajdują się w mieszkaniach wielu miłośników jej twórczości również poza granicami naszego kraju - w USA, Kanadzie, Niemczech, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii.

 

Tekst i foto: Leszek Waberski (JOK)

Powiększ! Powiększ!

 


Dodano: 22 kwietnia 2009 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI