Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 16 kwietnia 2009 r.

 

 KOLEJNE POTRĄCENIE

 

W nocy 12 kwietnia, z niedzieli na poniedziałek, janowscy policjanci znaleźli na poboczu drogi w miejscowości Kocudza leżącego młodego mężczyznę. Charakter odniesionych obrażeń wskazywał, że prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Został przewieziony do szpitala. Niestety, zarówno pojazdu, jak i kierowcy nie było na miejscu zdarzenia. Policjanci rozpoczęli poszukiwania i po kilkudziesięciu minutach odnaleźli samochód bmw na jednej z posesji. Jego uszkodzenia wskazywały, że to nim sprawca potrącił pieszego.

W krótkim czasie zatrzymano pięciu mężczyzn, wśród których dwóch poruszało się wymienionym pojazdem. Jeden przyznał się do potrącenia pieszego. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu, miał niecały promil. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu trzech z nich zostało zwolnionych.

Wczoraj wobec pasażera 28-letniego mieszkańca gminy Dzwola, prokuratura zastosowała dozór Policji. 15 kwietnia sąd zastosował tymczasowy areszt wobec kierującego 21-letniego mieszkańca gminy Dzwola.

Źródło: www.kwp.lublin.pl

 


Dodano: 16 kwietnia 2009 r.

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI