Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

 

 

Dodano: 19 marca 2008 r.

 

"PILOTAŻ" NIEPEWNY

 

Program pilotażowy, który ma pomóc ochronić osoby, zagrożone utratą pracy w Janowie Lubelskim stanął pod znakiem zapytania. A chodzi o los 200-u pracowników Komasu, jednej z największych firm w tym rejonie.

Pomoc dla nich zadeklarowały władze miasta, powiatu i urząd pracy. Wczoraj z prezesem Komasu chcieli przedyskutować szczegóły pomysłu, ale pracodawca stwierdził, że musi przeanalizować czy program jest dla niego opłacalny.

Według założeń miasto, powiat i urząd pracy chcą podzielić się kosztami utrzymania zwalnianych osób, ale jednym z podstawowych warunków jest zobowiązanie się pracodawcy, że przez rok będzie płacić połowę wynagrodzenia.

Burmistrz Krzysztof Kołtyś uważa, że wciąż jest szansa na wprowadzenie tego programu w życie. Urząd Pracy tak jak planowano nadal opracowuje pilotaż, ale wszystko zależy od pracodawcy. Jeśli władze firmy Komas wyrażą zgodę na realizację projektu, zostanie on przesłany do akceptacji marszałka a potem ministra pracy.

Terminu ewentualnych kolejnych rozmów nie ustalono. Wiadomo jedynie, że dojdzie do nich dopiero po przygotowaniu szczegółów programu przez urząd pracy.

Źródło: www.iaslubelskie.pl


Dodano: 19 marca 2009 r. (13:01)

 

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona internetowa MOSiR w Janowie Lub.

 

Strona Festiwalu Filmowego FART


Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI