Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

Dodano: 2 marca 2008 r.

TURNIEJ W BOWLINGU

W ostatni weekend na kręgielni obiektu Kryta pływalnia „Otylia” rozegrany został historyczny I Janowski Turniej w Bowlingu. Impreza przewidziana jako cykliczna (dwie edycje każdego roku) objęta została patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim Pana Marka Tomczyka. Ma ona na celu propagowanie nowej dyscypliny w naszym mieście - gry w kręgle, do tej pory z przyczyn oczywistych nie uprawianej.

W wyniku sobotnich zmagań wyłoniono czwórkę finalistów i w ich gronie w niedzielę rozegrany został finał.

I Janowski Turniej w Bowlingu wygrał Pan Piotr Habit z Janówa Lubelskiego. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Kuźnicki (II miejsce) i Dariusz Brytan (III miejsce) obaj z Janowa Lubelskiego i Krzysztof Krysa (IV miejsce) z Lublina.

Największą ilość punktów z jednej rozgrywki (178 pkt), w czasie trwania całego Turnieju, uzyskał Dariusz Brytan.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za sportową rywalizację i wysiłek włożony we wszystkie pojedynki. Zwycięzcom – gratulujemy, a osobom wspierającym i kibicującym naszym zawodnikom - dziękujemy.

Jednocześnie pragniemy gorąco podziękować Panu Markowi Tomczykowi – Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Janowie Lubelskim za objęcie Turnieju patronatem oraz osobistą na nim obecność i doping dla wszystkich zawodników. Dziękujemy też osobom wspierającym i kibicującym naszym graczom.

Szczególnie serdeczne podziękowania kierujemy również do firm:

1. Sklepy kosmetyczne „Uroda”, Janów Lubelski, ul. Zamoyskiego,

2. Firma „MIDAS” - sprzęt komputerowy, Janów Lubelski, ul. Wałowa,

3. Lubelskie Centrum Komputerowe Sp. z o.o., Janów Lubelski, ul. Zamoyskiego,

- sponsorom cennych nagród rzeczowych, które oprócz nagród finansowych przekazane zostały czwórce finalistów.

Źródło: mosirjanow.pl

Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.

Strona internetowa MOSiR

Strona Festiwalu Filmowego FART

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768