Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 14 stycznia 2008 r.

 

OBNIŻAMY CENY WEEKENDOWE!

 

Z niekłamanym zadowoleniem informujemy Szanownych Państwa, że od soboty 17 stycznia likwidujemy obowiązujące dotychczas na Krytej pływalni „Otylia” ceny „weekendowe”.

Bardzo duże zainteresowanie ze strony Państwa, szkół i zakładów pracy, jest dla nas ogromną radością oraz jednocześnie wyzwaniem na przyszłość. Staramy się być maksymalnie elastyczni i reagować na sugestie płynące z Państwa strony. Ciągle usprawniamy pracę obiektu, wprowadzamy dodatkowe elementy wystroju i wyposażenia, mające na celu maksymalne uprzyjemnienie Państwa pobytu u nas.

Nie ukrywamy, że zainteresowanie i zaufanie, którym Państwo nas obdarzyli, ma swoje również wymierne efekty. Państwa obecność na pływalni oraz objęcie przez Gminę Janów Lubelski programem nauki pływania wszystkich dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz części przedszkoli, zapewnienie przez Starostwo Powiatowe korzystania z usług pływalni części uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych przyniosło spodziewane przez nas rezultaty.

W okresie od 20 września zanotowaliśmy na obiekcie ponad 60 tys. wejść.

Kryta pływalnia w okresie od 20 września do 31 grudnia 2008 roku nie wygenerowała straty. Osiągnęliśmy niewielki dodatni wynik finansowy, co jeszcze bardziej skłoniło nas do podjęcia decyzji o likwidacji „wyższych cen weekendowych”.

Przekazując Państwu tę przyjemną – myślę - informację, jednocześnie serdecznie zapraszam do korzystania z naszej oferty. Zdrowe i aktywne spędzanie wolnego czasu powinno wejść nam wszystkim w nawyk, dostarczając jednocześnie dobrego samopoczucia i radości.

Dyrektor MOSiR

w Janowie Lubelskim

Krzysztof Deruś


Dodano: 14 stycznia 2008 r.

 

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2009 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI