Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 15 grudnia 2008 r.

 

PODZIĘKOWANIE

 

W imieniu organizatorów akcji charytatywnej – POMOC DLA ELI, pragnę wyrazić swój ogromny podziw i podziękowanie dla wszystkich, którzy włączyli się sercem w pomoc w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Szczególne podziękowanie kieruję do naszych przedstawicieli firm i przedsiębiorców za bardzo licznie ofiarowane nagrody rzeczowe i usługowe, które zostały wystawione na loterię charytatywną.

Dziękuję również wolontariuszom, którzy pracowali przy loterii, to jest pracownikom Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskimi, Janowskiego Ośrodka Kultury, przedstawicielom organizacji pozarządowych to jest, Kobietom Powiatu Janowskiego, Stowarzyszenia Kulturalno – Sportowego „Pegaz”, Leśnego Kręgu, Humanusa. To dzięki dobrze zorganizowanej pracy sprawnie przebiegała sprzedaż loteryjna.

Chcę podkreślić pozytywny oddźwięk społeczny, duże zainteresowanie i zrozumienie naszych mieszkańców dla podjętej inicjatywy. Dziękuję wszystkim, którzy licznie kupowali losy, tym samym wzbogacali konto przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację naszej koleżanki Elżbiety Sokół.

Przeprowadzona akcja pokazuje, że w potrzebie potrafimy się zjednoczyć, aby pomóc i służyć drugiemu człowiekowi. Nie ma bowiem piękniejszego i ważniejszego działania płynącego z serca niż to, które przywraca ludziom radość i nadzieję.

Raz jeszcze dziękując wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia życzę wielu sukcesów w realizacji planów i zamierzeń oraz pomyślności w życiu osobistym.

Bożena Czajkowska

 


Dodano: 15 grudnia 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI