Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 24 listopada 2008 r.

 

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

 

21 listopada w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyły się wojewódzkie uroczyste obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Wojewoda Lubelski Pani Genowefa Tokarska wręczyła Listy Gratulacyjne osobom, które wprowadzają do swojej pracy nowatorskie sposoby rozwiązywania problemów oraz kształtują nowe spojrzenie na pomoc społeczną.

List Gratulacyjny z rąk Pani Wojewody otrzymała Pani Natalia Kiszka – pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim.

Pani Natalia Kiszka – od listopada 2006 roku pełni funkcję koordynatora wolontariatu w Ośrodku Pomocy Społecznej. Podejmuje liczne działania mające na celu aktywizowanie społeczności lokalnej oraz szerzenie idei wolontariatu w środowisku. Dzięki jej zaangażowaniu, wrażliwości i chęci do podejmowania działań wolontariat na stałe wpisał się w działalność Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzięki temu, że widzi każdego człowieka sercem systematycznie dochodzą nowe osoby chcące pracować w wolontariacie. Jej pełne ciepła i otwartości serce spowodowało, że w chwili obecnej jest 14 wolontariuszy. Osoby te pomagają osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym, pracują w Domu Pomocy Społecznej, Wielofunkcyjnej Placówce Opieki nad Dzieckiem i Rodziną, Świetlicy Środowiskowej „Stokrotka” oraz uczestniczą w akcji zbiórka żywności.

Uwieńczeniem pracy koordynatora było uhonorowanie naszej wolontariuszki tytułem „Wolontariusz Roku 2007” na dorocznej lokalnej imprezie. Dzięki wytrwałej pracy w roku 2007 po raz pierwszy Pani udało się zorganizować „Galę wolontariatu” gdzie również była promowana praca wolontariuszy na terenie gminy.

Aktywność Pani Natalii Kiszka można zawrzeć w słowach ks. Jana Twardowskiego „Jest miłość za nic, nie chcę listów, spotkań, jest wielka miłość... miłość za Bóg zapłać”.

Dziękując za pracę pełną zaangażowania, życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Anna Mazur


Dodano: 24 listopada 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI