Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 31 października 2008 r.

 

NIEPRAWDOPODOBNY SUKCES JANOWA LUBELSKIEGO!

W dniu 30 października 2008 roku w Warszawie, z udziałem najwyższych władz państwowych z Premierem Donaldem Tuskiem na czele, odbyła się uroczysta konferencja „ZPORR 2004-2006 Tak wiele dla tak wielu”. Głównym punktem spotkania było podsumowanie konkursu na najaktywniejszą gminę realizującą programy unijne.

Ogromny sukces przypadł w udziale naszej Gminie, Pan Premier złożył na ręce Krzysztofa Kołtysia - Burmistrza Janowa Lubelskiego serdeczne gratulacje za zajęcie II miejsca w Polsce w pozyskiwaniu środków unijnych.

Jest to największy jak dotychczas, historyczny sukces Burmistrza, samorządu i całej lokalnej społeczności mieszczący się w haśle często cytowanym przez Pana Kołtysia, trafnie odzwierciedlającym działania Urzędu - „WWW” wizja + wiedza + wysiłek = sukces.

Konferencja, zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, miała również na celu podsumowanie realizacji inwestycji w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego stworzonego do obsługi niemal 3 miliardów euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego przyznanych naszemu krajowi.

Środki te były przeznaczone na zwiększenie konkurencyjności polskich regionów, wzmocnienie podstaw trwałego rozwoju gospodarczego oraz poprawę sytuacji i obszarów zagrożonych marginalizacją zostały zrealizowane w 95%, wynik ten na pewno jeszcze się zwiększy przed zamknięciem Programu w 2010 roku.

Red.

 


Dodano: 31 października 2008 r.

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI