Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 30 października 2008 r.

 

BIURO POSELSKO-SENATORSKIE PiS

20 października 2008 r., Poseł na Sejm RP Pani Elżbieta Kruk oraz Senator RP prof. Ryszard Bender, dokonali oficjalnego otwarcia biura poselsko-senatorskiego w Janowie Lubelskim, które mieści się w budynku przy ul. Kilińskiego 32.

Na oficjalne otwarcie przybyło wielu znamienitych gości, a wśród nich m.in. parlamentarzyści, władze miasta i powiatu janowskiego, przedstawiciele świata nauki i kultury oraz przedsiębiorcy, a także członkowie struktur miejskich i powiatowych Prawo i Sprawiedliwość. 

Po symbolicznym przecięciu wstęgi, odbyła się ceremonia poświęcenia pomieszczeń, której dokonał ks. kan. dr Jacek Staszak, proboszcz parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim.

Pani Poseł Elżbieta Kruk przywitała zaproszonych gości, podziękowała za przybycie oraz przyjęła liczne gratulacje, życzenia i kwiaty. Wyraziła też nadzieję, że biuro stanie się miejscem, do którego mieszkańcy powiatu janowskiego będą mogli przychodzić ze swoimi problemami, nawet tymi najdrobniejszymi i najbardziej prozaicznymi. Ponadto Pani Poseł zaprosiła wszystkich, nie tylko wyborców PiS, do odwiedzania biura w każdy piątek w godzinach od 14:00 do 17:00.

Licznie zebrani goście tradycyjnie wznieśli toast lampką szampana.

Senator RP prof. Ryszard Bender serdecznie podziękował wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do otwarcia tej placówki, dodał też, że to społeczeństwo go wybrało i jemu chce służyć swoja radą, wsparciem i pomocą.

(...) mam nadzieję, że to biuro dobrze posłuży mieszkańcom powiatu janowskiego, a pomieszczenie będzie spełniać rolę biura poselsko-senatorskiego, jak również lokalu komitetu Prawo i Sprawiedliwość – mówił podczas otwarcia Jerzy Bielecki poseł na Sejm RP V kadencji.

Informacją godną podkreślenia jest fakt, że w ramach funkcjonowania biura poselsko-senatorskiego, każdemu zainteresowanemu zostanie zapewniona bezpłatna pomoc prawna.

 


Dodano: 30 października 2008 r.

 

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI