Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 23 października 2008 r.

 

TO DLA MNIE ZASZCZYT…

 

- To dla mnie zaszczyt być komendantem policji w moim rodzinnym mieście. Tak określił swoją nominację na Komendanta Policji w Janowie Lubelskim młodszy inspektor Ryszard Piłat.

Powołanie nastąpiło z dniem 16 października 2008 roku. Z wykształcenia jest magistrem politologii, ukończył studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oraz przeszedł przeszkolenie resortowe. Ukończył studium oficerskie WSPol. Pierwszą pracę w policji podjął 1 grudnia 1990 roku w Krakowie. Następnie przeniesiony do Kraśnika w 1993 roku gdzie pracował do 2003 roku. W latach 1999 do 2003 roku był tam Komendantem Powiatowym Policji. W sierpniu został przeniesiony do Opola Lubelskiego, gdzie również pracował na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji.

Młodszy inspektor Ryszard Piłat mieszka na stałe w Janowie Lubelskim wraz z żoną Hanną oraz piętnastoletnim synem Tomaszem i trzynastoletnią córka Anną.

- „Nasz powiat Janowski jest naprawdę bezpiecznym. W najbliższym czasie nie będzie zmian personalnych w policji. Przewiduję natomiast zmianę polityki patrolowej mniej patroli na rogatkach, a więcej na terenie miasta. Ulegnie także zmiana polityki mandatowej. Jestem mieszkańcem Janowa Lubelskiego, więc znajomość środowiska i zagrożeń będą pomocne w mojej pracy. Na powierzonym stanowisku będę wykonywał swoje obowiązki zgodnie z prawem” - zapewnia komendant.

Tekst i foto: Jan Machulak

 


Dodano: 23 października 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2008 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI