Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 9 października 2008 r.

 


AKCJA „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM”
“... Tak wiele mam, ile sam innym dam...”

W ostatni piątek i sobotę września (26 – 27.09.2008) odbyła się ogólnopolska Zbiórka Żywności „Podziel się Posiłkiem”. W około 1500 sklepach w całej Polsce prawie 20 000 wolontariuszy Banków Żywności  zbierało żywność na rzecz potrzebujących dzieci. Wolontariusze, w specjalnie oznaczonych punktach na terenie sklepu,  czekali na produkty z długim okresem przydatności tj. cukier, płatki śniadaniowe, ryż, odżywki dla dzieci, dżemy, soki, konserwy i dania gotowe oraz oleje.
Ogólnopolskim organizatorem zbiórki są Banki Żywności, a partnerem strategicznym Danone i Fundacja Polsat. Na terenie Janowa Lubelskiego zbiórkę prowadziło Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy „Humanus”, we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim. W zbiórce uczestniczyli wolontariusze ze Szkolnych Kół Wolontariatu wraz z nauczycielami z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim, Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim, Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim, Zespołu Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim i Zespołu Szkół w Białej.
Zbiórka żywności była prowadzona w dwóch punktach naszego miasta, przy sklepach: Biedronka, gdzie zebrano 301,78 kg żywności oraz Carrefour Express, gdzie zebrano 317,23 kg. Zebrane w ramach akcji słodycze i artykuły spożywcze zostały przekazane do Świetlicy Środowiskowej „Stokrotka” i Klubu Integracji Społecznej prowadzonych przez Stowarzyszenie Humanus oraz do Ośrodka Pomocy Społecznej celem dystrybucji wśród najuboższych rodzin z terenu naszej Gminy. Dzięki zebranym artykułom żywnościowych w świetlicy dla dzieci zostanie przygotowanych około 1000 posiłków, a za pośrednictwem KIS i OPS wsparcie w postaci paczek z artykułami żywnościowymi otrzyma 60 rodzin.
W imieniu obdarowanych, a także Stowarzyszenia „Humanus” składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i uczestnikom zbiórki za okazane serce potrzebującym dzieciom.
Zarząd JSNP HumanusDodano: 9 października 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI