Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

Instytucje w Unii Europejskiej

Dodano: 10 września 2008 r.

II PUCHAR LUBELSZCZYZNY W KARATE TRADYCYJNYM

7.09.2008 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Tomaszowie Lubelskim odbył się II Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym. Turniej był kolejnym etapem przygotowań do najważniejszym imprez w sezonie jesiennym: Pucharu Polski Dzieci, Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

W turnieju wystartowało ponad 100 zawodników z województwa lubelskiego. Na najlepszych zawodników czekały puchary, dyplomy i upominki.

Imprezę otworzyli Andrzej Maciejewski - prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego, Ryszard Skwarski – prezes i Mirosław Darmochwał - wiceprezes Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.

Zawody uświetniły pokazy karateków z Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, Towarzystwa Gimnastycznego „ Sokół” w Tomaszowie Lubelskim, Zespołu Tanecznego „ Red Stars” przy Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Publiczność obejrzała również pokaz grupy najmłodszych zawodników z naszego województwa, którzy zaprezentują się podczas „ Drzwi Otwartych” Telewizji Polskiej w Warszawie (14.09.2008 r.).

Organizatorami turnieju byli Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego.

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Karate Tradycyjnego z Janowa Lubelskiego, z których w konkurencji kata aż trójka z nich stanęła na najwyższym stopniu podium: Iga Cudziło, Jakub Pielarz oraz Kacper Dyjach. Bardzo dobrze zaprezentowali się również: Dawid Małek, który zajął II m-ce w konkurencji kata, Cezary Osieł, który zajął III m-ce w konkurencji kumite oraz Aleksandra Cudziło III m-ce w kata. Gratulujemy!

Tekst i foto: Piotr Wojtkowski

Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.

Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

Strona Festiwalu Filmowego FART

Urząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768