Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 10 września 2008 r.

PRACOWITE WAKACJE KARATEKÓW

Bardzo pracowicie spędzili okres wakacyjny zawodnicy UKKT Janów Lubelski biorąc udział w obozach szkoleniowych oraz startach w zawodach. Tegoroczne wakacje wzorem lat ubiegłych miały na celu podniesienie poziomu zawodników, którzy będą reprezentować klub w jesiennych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (4-5.10.2008r., Lublin) oraz w Pucharze Polski Dzieci (17-18.10.2008r., Włocławek).

Na samym początku wakacji (30.06 – 7.07) zawodnicy UKKT wzięli udział w Letniej Akademii Karate Tradycyjnego w Zamościu. Był to obóz o wysokiej intensywności treningowej (4 treningi dziennie) na koniec którego odbył się Międzynarodowy Turniej Karate o „Puchar Roztocza”. Najlepiej zaprezentował się Maciej Łukasik, który poza tym, że zajął I m-ce w kategorii juniorów to jeszcze został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Również znakomicie zaprezentował się Kacper Dyjach, który w swojej grupie wiekowej (9-10 lat) również zajął I m-ce. Niezły występ zanotował również Dawid Małek (9-10 lat), który w swojej grupie wiekowej zajął III m-ce.

Kolejna aktywność to obóz na Helu (3-10.08), gdzie w pięknej nadmorskiej miejscowości karatecy doskonalili swoje umiejętności. Pomimo częstych treningów (3 dziennie) nie brakowało czasu również na zajęcia rekreacyjne w tym kąpieli w morzu.

Na koniec obozu odbył się turniej o „Puchar Bałtyku”, w którym wzięli udział zawodnicy z całej Lubelszczyzny oraz Mazowsza. I tutaj nie brakowało sukcesów naszych zawodników: I m-ce zajęła Iga Cudziło, II m-ce Maciej Łukasik natomiast na III m-ach uplasowali się: Amanda Cannavacciuolo, Jakub Pielarz oraz Cezary Osieł.

Wakacje janowscy karatecy zakończyli turniejem o „Puchar Wisły” w Puławach (31.08). Turniej ten rozgrywany w trakcie obchodów „Dnia Chemika” cieszył się sporą liczbą zawodników i zainteresowaniem mieszkańców Puław. I tutaj należy wspomnieć o sukcesie naszych karateków: Dawid Małek zajął II m-ce i Cezary Osieł II m-ce. Należy tu również wspomnieć o bardzo udanym starcie Mikołaja Osieła, który co prawda zajął dopiero IV m-ce, ale walczył w sposób bardzo widowiskowy po drodze pokonując najlepszego zawodnika w tej grupie wiekowej Rafała Granata z Lublina.

Początek roku szkolnego zapowiada się równie intensywnie. Wkrótce odbędą się:

- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (28.09., Zamość),

- Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzieżowców (4-5.10., Lublin),

- Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym (17- 18.10., Włocławek),

- Praga Cup” Turniej Karate o puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Płd. (25.10., Warszawa).

Wszystkie te sukcesy nie mogłyby być osiągane gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta w Janowie Lubelskim, za co serdecznie dziękujemy.

Gratulując znakomitych wyników naszym najlepszym zawodnikom życzymy, aby kolejne starty przynosiły nam również powody do dumy i zadowolenia.

Tekst i foto: Piotr Wojtkowski


Dodano: 10 września 2008 r.


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(C) COPYRIGHT 2007 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI