Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego

 


 

 

 

Zbiór druków do pobrania

 

Zbiór ogłoszeń i zarządzeń

 

Wykaz telefonów w Urzędzie Miejskim

 

Skrócony Poradnik Przedsiębiorcy

 

Janów Lubelski - Leśny Skarbiec

 

Instytucje w Unii Europejskiej

 

 

Dodano: 14 sierpnia 2008 r.

  

DRUGI INWESTOR W PODSTREFIE JANÓW LUBELSKI TSSE

 

W dniu 9 sierpnia 2008 r. podczas Festiwalu Kaszy „Gryczaki 2008” odbyło się uroczyste wręczenie drugiemu inwestorowi – firmie z branży spożywczej, zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Janów Lubelski Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Zezwolenie wręczył Pan Marek Indyk Dyrektor Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Tarnobrzegu oraz Pan Krzysztof Kołtyś Burmistrz Janowa Lubelskiego.

Firma została wyłoniona w drodze przetargu łącznego na nabycie niezabudowanej nieruchomości o powierzchni ogólnej 3,3351 ha położonej w miejscowości Borownica. Inwestor deklaruje wybudowanie nowego zakładu produkcyjnego oraz zatrudnienie, co najmniej 40 osób. Wartość inwestycji to 26 mln zł.

Gmina Janów Lubelski w kwietniu bieżącego roku sprzedała grunty na terenie Podstrefy Janów Lubelski TSSE pierwszemu inwestorowi – firmie Janex Producent Kasz Sp. z o.o. Gmina w swojej ofercie posiada jeszcze jeden kompleks - 11,7 ha, który włączony jest do TSSE i który zamierza podzielić na 5 mniejszych (od 1,6 do ok. 3 ha). Wynika to z zainteresowania działkami tej wielkości potencjalnych inwestorów.

Wszystkich zainteresowanych terenami inwestycyjnymi, nie tylko w Podstrefie Janów Lubelski TSSE, zapraszamy w godzinach pracy Urzędu Miejskiego, Referat Promocji i Rozwoju, Punkt Obsługi Inwestora, I piętro, pokój 25, tel. 0-15 87 24 313, lub na naszą stronę internetową (szczegóły TUTAJ)

Uwaga! Aby ubiegać się o zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, które uprawnia do korzystania z pomocy publicznej, wystarczy zainwestować min. 100 tys. euro. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Tekst : Katarzyna Dzadz

Foto: Paweł Tryka (Pajox)


Dodano: 14 sierpnia 2008 r.

 


Pogoda dla Janowa Lubelskiego na dzisiaj

Plan miasta w szczegółach

Zbiór wszelkich informacji turystycznych

Wykaz placówek zdrowia - przychodnie, apteki i inne..

Rozkład jazdy autobusów, busów - wykaz stacji paliw i usług

Opis ścieżek rowerowych w okolicy Janowa Lub.

Obejrzyj nasze fotoreportaże z różnych imprez

 

Wszystkie wydania GJ w wersji elektonicznej

 

Wszystko o gminnej lidze piłki halowej, tabele, wyniki itp.


Strona Ośrodka Sportu i Rekreacji "Zalew"

 

Strona Festiwalu Filmowego FARTUrząd Miejski, ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,  tel: +48 15 87-24-330, fax: +48 15 87-24-670. e-mail: janowlub_m@woi.lublin.pl

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz Opera, wymagana rozdzielczość obrazu min. 1024 x 768

(c) COPYRIGHT 2006 URZĄD MIEJSKI JANÓW LUBELSKI